Objevte kvalitní a cenově dostupné dřevěné truhlíky z české dílny

Na našem trhu je spousta truhlíků, přičemž ne všechny se mohou hodit k našemu domu nebo firemní budově. To se vám ale určitě nestane, když si koupíte dřevěné truhlíky. V mnoha provedeních je nabízí zavedený a léty prověřený e-shop Amadea.cz. Jde o českou výrobu, používáno je jen kvalitní masivní dřevo, vše je zpracováno a vyrobeno s láskou ke dřevu. Ostatně vidět je to na produktech, ať už jsou určeny k dekorování interiéru, exteriéru, nebo se jedná o dřevěné šperky či praktické věci do domácnosti, jako např. dřevěné podtácky 

Dřevěné truhlíky levně 

Pokud se podíváme na dřevěné truhlíky od Amadea.cz, rychle zjistíme, že ty běžné velikosti, o rozměrech 62 x 21,5 x 17 cm jsou k dostání za cenu 209 Kč ve světlém provedení. Pokud se rozhodnete pro stejně velký obal na truhlík s výřezem, např. ve tvaru srdce, koupíte jej za 268 Kč. K dostání jsou i dřevěné truhlíky s černou fólií uvnitř, takový v rozměrech 62 x 21,5 x 17 cm a s dřevěným výřezem srdíčka koupíte aktuálně za 333 Kč. 

Abyste nemuseli shánět zvlášť dřevěný obal na truhlík a truhlík jako takový, koupíte zde i dřevěný obal s truhlíkem. Právě takový, s vyřezaným srdcem, o rozměrech 52 x 21,5 x 17 cm v bílém provedení koupíte teď právě za 498 Kč.  

V nabídce jsou i dřevěné obaly na květináče čtvercové nebo ve tvaru soudku. Nechybí ani závěsné dřevěné obaly na truhlíky.  

Nejlevnější typ začíná na ceně 130 Kč. Za 147 Kč koupíte dřevěný obal na květináč s tabulkou pro psaní křídou. Má rozměry 17 x 15 x 17 cm.  

Dřevěné obaly na truhlíky pro každé okno 

Dřevo je velmi přizpůsobivý materiál, který se hodí k venkovským i moderním stavením. Třeba jako dřevěné servírovací prkénko, které se hodí k naservírování jakéhokoli jídla, ať už je připraveno venku na grilu nebo doma na sporáku. 

Dřevěné truhlíky jsou hezké i na terasu nebo do altánu, můžete je osadit květinami, nekvetoucími zelenými rostlinami, okrasnými nízkými paprikami, jehličnany nebo do nich umístit podzimní či zimní aranžmá z chvojí, větviček a dalších doplňků dle roční doby. 

Více na Amadea.cz. 

Inspirace Interiér

Židle jako součást každého interiéru

Židle jakou kousek nábytku představuje výbavu především kuchyně nebo pracovny. Pořizujeme ji však i do dětského a někdy i obývacího pokoje. Neobejdeme se bez ní ani v létě, při posezení na balkonu či terase. Podle čeho vybrat vhodnou židli? Židle představuje designový kousek nábytku. Zdravé sezení a pohodlí si spojujeme především se židlí, která je […]

Zobrazit
Inspirace Interiér Novinky Tipy & rady

Jídelní stůl jako dominanta kuchyně

Kuchyně je jedním z míst, kde se schází celá rodina. Všední dny představují čas večeře, víkendy pak jsou to společné snídaně a obědy. Aby měli u stolu všichni členové dostatek pohodlí, je potřeba věnovat pečlivou pozornost výběru jídelního stolu. Ten by měl nejen dobře sloužit, ale také vytvářet příjemnou atmosféru celé místnosti. Na co se […]

Zobrazit
Inspirace Interiér Novinky

Vhodně zvolená postýlka podpoří spánek dítěte

Dětská postýlka představuje základní část každé kojenecké výbavy. Pro ty nejmenší je určená malá postýlka, která vám vydrží zhruba do půl roku. Některé modely vypadají jako kolébky nebo houpací koše. Šikovné jsou postýlky přístavné, které vám umožní velmi snadno sejmout jednu z bočnic. Postýlku tak lehce přistavíte k posteli. Poskytne vám dokonalý přehled o miminku. […]

Zobrazit